Tamek Mısır Konserve 3*340 g

Tamek Mısır Konserve 3*340 g
Ürün Kodu: 293981

SATIŞ FİYATI:
11,50 KDV DAHİL
AD
Tamek Mısır Konserve 3*340 g

Pratik kullanımı ve lezzeti ile öne çıkan ürün, CarrefourSA Diğer Sebze Konserveleri reyonunda sizlere sunuluyor. Pratik kullanımı ile yemek yaparken size zaman kazandıran ürün, pişmiş olarak sunulduğu için yemeklere doğrudan eklenebilir ya da hafifçe kavrularak kullanılabilir.
Suyunu süzerek hemen kullanabileceğiniz ürünü garnitür olarak et yemeklerinin yanına bezelye ile birlikte servis edebilirsiniz. Sebzeli veya etli sulu ve salçalı tariflere de ekleyebileceğiniz ürünü doğrudan yemeğe katarak kısa sürede lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz. Tatlı mısırdan üretildiği için mantar ve tavukla birlikte uyumlu lezzetler oluşturabileceğiniz konserve ile farklı kültürlere özgü yemekler hazırlayabilir; peynir çeşitleri ile sandviç ve tost gibi tariflere katarak gün içinde de tüketebilirsiniz. Turşu ya da çeşitli sebzeler ile salata yapımında da kullanabileceğiniz ürünü omlete ekleyerek yaratıcı lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz.
Üzerine tuz, mayonez ve ketçap ekleyerek atıştırmalık olarak yiyebileceğiniz ürünü açtıktan kısa süre sonra tüketmeniz tavsiye edilir. 3’lü pakette sizlere sunulan ürünü uzun dönemler boyunca kullanabilirsiniz. Dört mevsimde yaz lezzetini sofralarınıza getirmek için Tamek Mısır Konserve 3*340 g’ı hemen sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: