Tat Haşlanmış Barbunya 850 g

Tat Haşlanmış Barbunya 850 g
Ürün Kodu: 305197

SATIŞ FİYATI:
7,45 KDV DAHİL
AD
Tat Haşlanmış Barbunya 850 g

Kırmızı renkli taneleri ve lezzeti ile farklı şekillerde masalarda yerini alan ürün, CarrefourSA Diğer Sebze Konserveleri bölümünde sizlere sunuluyor. Tamamen pişirilmiş olduğu için yemek yaparken işinizi kolaylaştıran konserve ile kısa sürede lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.
Hem sıcak yemekler ile hem de soğuk yemekler ile masalarınıza dahil edebileceğiniz ürünü pişirme ve ayıklama derdi olmadan kolayca kullanabilirsiniz. Suyunu süzerek kısa sürede kullanıma hazır hale getireceğiniz ürünü, sulu ve etli yemeklere ana malzeme olarak ekleyebilirsiniz. Akdeniz yöresine özgü farklı zeytinyağlı yemeklerde kullanılan ürünü, mevsim sebzeleri ile ya da karışık garnitürler ile pişirebilir; sağlıklı ve besin değeri yüksek sunumlar oluşturabilirsiniz. Yumuşak, ağızda dağılan yapısı ile farklı damak zevklerine uygun olan ve birçok tarifte yer alan ürünü mezelerde ve salatalarda kullanarak limon eşliğinde servis edebilir; kolay hazırlanan yemekleri sofranıza ekleyebilirsiniz.
Pratik kullanımı ile barbunya lezzetini her mevsim sofranıza getiren ürünü buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Ambalajı açıldıktan sonra kısa süre içinde tüketilmesi tavsiye edilen Tat Haşlanmış Barbunya 850 g’ı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: