Tat Sade Uskumru 160 g

Tat Sade Uskumru 160 g
Ürün Kodu: 414516

SATIŞ FİYATI:
8,45 KDV DAHİL
AD
Tat Sade Uskumru 160 g

CarrefourSA reyonlarında deniz ürünleri konserveleri bölümünde bulabileceğiniz Tat Sade Uskumru 160 gr, içeriğinde koruyucu madde olmaması sebebi ile ön plana çıkıyor. Ürün en mükemmel lezzetleri önünüze seriyor. Ürünü kullanarak pek çok lezzetli tarifi hazırlayabilirsiniz; isterseniz uskumrulu sandviç yapabilir isterseniz de salatalarınızı uskumru ile lezzetlendirebilirsiniz.
İçeriğinde yüksek mineral, vitamin, protein ve cildinize iyi gelen B12 gibi besleyici yağları barındıran Tat Sade Uskumru bu özellikleri sayesinde sizi uzun süreli tok tutuyor ve size daha enerjik, daha zinde anlar vaat ediyor. Özellikle büyüme çağındaki çocuklarınız için oldukça besleyici olabilecek ürün, her yaşta insana ayrıcalıklı lezzeti ve pratik yemek imkanı sunması ile hitap ediyor.
Ürünü, kapağı açılmadan kapalı ve serin bir ortamda tuttuğunuz takdirde, tüm doğallığı ve tazeliği ile uzun süre saklayabilirsiniz. Doğal süreçlerle konservelenen Tat Sade Uskumru, lezzetinin yanı sıra pratik kullanım imkanı da tanıyor. Böylece ürünü isterseniz iş yerinizde yemek üzere çantanıza atabilir isterseniz de çocuğunuzun beslenme çantasına koyabilirsiniz. Tat Sade Uskumruyu, tüm lezzeti ve besleyici içeriği ile hemen sepetinize ekleyip deneyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: