Teksüt Süzme Yoğurt Tl/Kg

Teksüt Süzme Yoğurt Tl/Kg
Ürün Kodu: 402352

SATIŞ FİYATI:
10,90 KDV DAHİL
KG
Teksüt Süzme Yoğurt Tl/Kg

Yemeklerin yanında yiyebileceğiniz, mezelere ve tatlılara lezzet katan sağlıklı süzme yoğurt, lezzeti sofralarınıza getiriyor.

CarrefourSA’nın açık yoğurtlar bölümünde yer alan Teksüt Süzme Yoğurt, lezzeti ile yemeklerinize eşlik eder. Süzme yoğurdu olduğu gibi ya da biraz su ile seyrelterek servis edebilirsiniz. Ürün sayesinde birçok mezeyi pratik bir şekilde hazırlayarak içeceklerin yanında ya da akşam yemeklerinde misafirlerinize aperitif olarak ikram edebilirsiniz. Patlıcan ezmesi, salatalar, kızartmaların ve makarnaların üzerine dökeceğiniz sosların süzme yoğurt ile daha lezzetli olduğunu görebilirsiniz. Bir çatal yardımı ile ezdikten sonra üzerine zeytinyağı gezdirerek nane ya da dereotu ile süsleyebilir, akşam yemeklerinde servis edebilirsiniz.

Ürünü, cheesecake ve tiramisu gibi tatlılarınızın dolgu kremasını hazırlayabilmek için kullanabilirsiniz. Pekmez ya da balı tatlandırıcı olarak kullanarak pratik tatlılar yapabilirsiniz. Mevsim meyvelerini küçük parçalar halinde dilimleyerek yoğurt ve yulaf ile karıştırdığınız lezzetli bir atıştırmalık elde edebilirsiniz. Sağlıklı seçimler ve ailenizin severek tüketeceği besleyici öğünler için her zaman ürünü sofralarınızda bulundurmanız öneriliyor.

Lezzetli mezeler ve alternatif tatlar hazırlayabilmek için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: