Teremyağ Gurme Kase Margarin 500 g

Teremyağ Gurme Kase Margarin 500 g
Ürün Kodu: 415707

SATIŞ FİYATI:
6,75 KDV DAHİL
AD
Teremyağ Gurme Kase Margarin 500 g

Evinizi saran o enfes koku, sofralarınızdaki pilavın anne eli değmişçesine tadının sırrı, Ülker tecrübesiyle üretilen tereyağının lezzet ikizi Teremyağ'da. Kahvaltı sofralarınızda balla ekmeğin arasındaki o muhteşem süt dolu örtü, sahanda yumurtanızın içindeki tatlı cızırtı Teremyağlı mutfaklardaki olmazsa olmaz manzaralardır. Doğla bir antioksidan olan tereyağın damaklarda kalan harika süt tadını margarinin hafif bitkisel aromasıyla bir araya getiren Teremyağı hamur işlerinde, sıcak yemeklerde veya kahvaltıda çiğ olarak tüketebilirsiniz.

Bir kase yağa sığdırılan litrelerce süt ve enfes köy kaymağı bitkisel yağın hafifliğiyle buluştu. Kolesterol ve trans yağ içermeyen bu ürün tavsiye edilen miktarlarda tüketildiğinde günlük enerji ihtiyacınızın büyük bir kısmını karşılar. İçerdiği Omega 3, Omega 6 yağlarıyla vücut gelişim ve onarımına katkıda bulunur. A, E, D vitaminleriyle zengin, besleyici içeriği, geniş kullanım alanları, tereyağına eş değer lezzetiyle mutfakların vazgeçilmezi olan Teremyağ Gurme Kase Margarin’i CarrefourSA reyonlarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Teremyağ Gurme Kase Margarin’i kullanımı kolay 500 gr'lık ambalajında sofralarınıza Ülker kalitesiyle taşıyabilirsiniz. Ürününüzü buzdolabınızda güvenle saklayabilir, paket üstünde yer alan son tüketim tarihine kadar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: