Tikveşli Kaymaklı Yoğurt 350 g

Tikveşli Kaymaklı Yoğurt 350 g
Ürün Kodu: 98111

SATIŞ FİYATI:
3,95 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Tikvesli Kaymaklı Yogurt 350 g

CarrefourSa reyonlarında kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar arasında bulabileceğiniz Tikveşli Kaymaklı Yoğurt, 350 g açar açmaz taze ve bekletmeden hemen kullanmanız üzere sizi bekliyor. Çekirdek ailelerin günlük tüketimine uygun, sofraya geldiğinde kolaylıkla tüketilebilecek gramajda olması avantaj sağlıyor.

Dolma, makarna gibi yemeklerin yanında eşlik etmesi için değerlendirebileceğiniz yoğurt, mezeleriniz için de en önemli ana malzemelerden biri oluyor. Salatalık ile birleşince tadına doyulamayan bir cacık, kızarmaların üstüne döküldüğünde lezzeti arttıran bir sos, mantının üzerinde olmazsa olmaz bir tamamlayıcı olarak damaklarınızı şenlendiriyor.

Hafif beslenmeye dikkat edenler için tek başına bir yiyecek olduğu gibi, meyve salatalarında, müslİ ve gevrek gibi karışımlarda çok daha lezzetli kaçamakların masum başrol oyuncusu oluyor. Kalori bakımından yüksek olan kaymak kullanmak yerine, ekmek kadayıfı ve ayva tatlısı gibi tatlıların üzerine yoğurt eklediğinizde suçluluk hissetmeden yiyebilirsiniz.

Yoğurdu açar açmaz kaymağını yoğurttan ayırıp kaşıkla yiyerek, çocukluktan gelen bu muzip kaçamağı hatırlamak sizi neşelendirir ve içinizdeki çocuğu hayata geçirir. Hem lezzetli hem de faydalı Altın Kaymaklı Yoğurt, afiyetle yemeniz için raflardan size göz kırpıyor.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: