Tikveşli Tereyağ 1 kg

Tikveşli Tereyağ 1 kg
Ürün Kodu: 4658

SATIŞ FİYATI:
31,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Tikveşli Tereyağ 1 kg

Sağlıklı mutfakların ve lezzetli sofraların baş gıdası tereyağı. A, E, D vitamini ve protein açısından zengin bir hayvansal gıda olan tereyağı, sağlıklı olduğu kadar da lezzetli bir besin. Tereyağının besin değeri 100 gramda ortalama olarak 740 kcal'dir ve bu da çocukların, büyüklerin günlük vitamin ve enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

Süt ürünleri beğeni ile tüketilen Tikveşli, hem sağlıklı beslenmek hem de lezzetli yemekler ve hamur işleri yapmak isteyenler için geleneksel tereyağını yıllardır sofralarınıza taşıyor. 1943'den günümüze kadar sürdürdüğü lezzeti ve üstün kalitesi ile sağlıklı gıdaya önem verenlerin tercihi olmayı başarıyor. Hijyenik koşullarda ve doğal yollarla üretilen Tikveşli Tereyağ'a siz de sofralarınızda güvenle yer verebilir, sevdiklerinize yedirebilirsiniz.

Rulo paketi sayesinde hava ile teması kesildiği için tereyağınızı derin dondurucuda bir seneye kadar saklayabilir ve gereken miktarını buzdolabınıza alarak kullanabilirsiniz.

Lezzetli bir kahvaltının ve tadı damaklarda kalacak yemeklerin baş aktörü Tikveşli Tereyağ, CarreforSA'da süt ve kahvaltılık reyonunda, 1 kilogramlık rulo paketinde beğeninize sunuluyor. Tikveşli Tereyağ'ını denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: