Torku Kakaolu Süt 180ml

Torku Kakaolu Süt 180ml
Ürün Kodu: 476078

SATIŞ FİYATI:
1,10 KDV DAHİL
AD
Torku Kakaolu Süt 180ml
CarrefourSA reyonlarında aromalı uzun ömürlü sütler bölümünde yer alan Torku Kakaolu Süt 180ml, doğal aroması ve sağlığa faydaları ile sofralarınıza geliyor. 180 mililitrelik sağlığa zararlı madde içermeyen ambalajlarda satışa sunulan ürün, günün her saati tüketilebiliyor. Özellikle büyüme ve gelişme dönemindeki çocukların beslenmesinde önemli bir role sahip olan ürün çocuklar tarafından severek içiliyor. Yüksek kalsiyum içeriği kemik ve dişlerin gelişimini destekliyor. Kakao aroması sütün kendine özgü lezzetine farklı bir anlam katarak damaklarda kalıcı lezzete imzasını atıyor.
Kahvaltılarda, ara öğünlerde ve gece atıştırmalarında sağlıklı bir alternatif içecek olarak güvenle tüketilebilen ürün, içerdiği yüksek protein nedeniyle tercih ediliyor. Besinin içeriğinde yer alan vitamin ve mineraller vücudun bağışıklık sistemi üzerinde etkin bir rol oynuyor ve hastalıklara karşı direnç göstermede vücuda destek sağlıyor. Yüksek kalori içeriğine sahip olan besin vücudun enerji ve sıvı ihtiyacının karşılanmasında yardımcı oluyor.
Gelişme çağındaki çocuklar, hamileler, emziren kadınlar, yaşlılar başta olmak üzere her kesimden insanın genel sağlığı üzerinde olumlu etki yaratan besini sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: