Torku Miniki Nuga 25 g

Torku Miniki Nuga 25 g
Ürün Kodu: 477807

SATIŞ FİYATI:
0,50 KDV DAHİL
AD
Torku Miniki Nuga 25 g
CarrefourSA reyonlarında şekerleme & kuruyemiş, çikolata bölümünde bulabileceğiniz Torku Miniki Nuga 25 g ürününe Carrefour'un sunduğu kolay alışveriş seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Çocukluğumuzdan gelen çikolata sevgimizi pekiştiren Miniki Nuga ile kendinize lezzetli bir mola verin. Dilerseniz sabah işe başlarken enerjinizi yerine getirmesi için, dilerseniz gün içinde ihtiyacınız olan tatlı desteğini bulmak için, dilerseniz gün sonunda evinize doğru yolculuk yaparken cebinizden çıkaracağınız Torku Miniki Nuga, yüzünüzde aşina olduğunuz gülümsemeyi yaratıyor.
Günümüzde, besinlerin hijyen koşullarına bağlı olarak üretilmesi gün geçtikçe çok daha fazla önem kazanıyor. Torku'nun, gerekli bütün sağlık sertifikalarına sahip Miniki Nuga'sını gönül rahatlığıyla tüketebilir, çocuklarınıza bu lezzeti güvenle tattırabilirsiniz. Ürünün sempatik logosu ve eğlenceli ambalajı da kendini çocuklarınıza çok sevdiriyor. Doğal malzemelerden hazırlanmış sağlıklı Miniki Nuga, çikolataların insana mutluluk veren lezzetini yaşamınıza yeniden sunuyor. En stresli anınızın en doğal çözümü olacak ürün, 25 g'lık paketiyle size ihtiyacınız olan desteği tam da oranında sunuyor.
Torku'nun hazırladığı Miniki Nuga'yı hemen alışveriş sepetinize ekleyebilir, bu lezzetli gofrete online olarak sahip olabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: