Torku Muzlu Süt 180ml

Torku Muzlu Süt 180ml
Ürün Kodu: 476079

SATIŞ FİYATI:
1,10 KDV DAHİL
AD
Torku Muzlu Süt 180ml
Muhteşem muz aroması ve doğallığından kaynaklanan lezzeti ile CarrefourSA reyonlarında aromalı uzun ömürlü sütler bölümünde yer alan Torku Muzlu Süt 180ml, sofralarınıza geliyor. Kemik ve dişlerin gelişiminde önemli bir rol oynayan kalsiyum içeriğinden dolayı tercih edilen ürün, günün her saati sevilerek tüketiliyor. Süt içmesini sevmeyenler için harika bir seçenek olan ürünün içeriğindeki muz aroması farklı bir lezzet yaratıyor. İçeriğinde yer alan şekerden dolayı yüksek kaloriye sahip olan ürün enerji gereksinimi yüksek olan çocuklar, hamile ve emzikli kadınlar, yaşlılar ve sporcular için alternatif bir içecek olarak sunuluyor.
Muzdan kaynaklanan potasyum ve antioksidan vitaminler vücuttaki toksin maddelerin uzaklaştırılmasında rol oynuyor. Hayvansal kaynaklı olan içecek yüksek protein ve vitamin içeren yapısıyla vücudun bağışıklık sisteminde etkin bir rol oynuyor ve hastalıklara karşı direnç kazanmasını sağlıyor. Daha ilk yudumda muz aroması ile damaklarda kalıcı bir lezzete imzasını atan ürün her yaş grubundan insanın beğenisini kazanıyor. Çocuklarınız için hazırladığınız ara öğünlerde sağlıklı bir alternatif olarak kullanılabilen içecek sabah kahvaltılarının da vazgeçilmezi haline geliyor.
Kendiniz ve aileniz için hazırladığınız öğünlerin lezzetli ve sağlıklı içeceği olan ürünü sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: