Torku Muzlu Süt 6*180 ml

Torku Muzlu Süt 6*180 ml
Ürün Kodu: 476082

SATIŞ FİYATI:
6,50 KDV DAHİL
AD
Torku Muzlu Süt 6*180 ml
CarrefourSA reyonlarında Aromalı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde yer alan Torku Muzlu Süt 6*180 ml, besleyici özellikleri ve faydaları ile ön plana çıkıyor. Kalsiyum ve fosfor açısından zengin sütün sevilen aroma muz ile bir araya gelmesiyle raflara sunulan Torku muzlu süt, hem çocuklar hem de yetişkinler için sağlıklı ve lezzetli bir içecek haline geliyor.
Kemik ve diş sağlığı açısından oldukça önemli olan demir, kalsiyum ve magnezyum gibi önemli mineral ve vitaminleri bir kutuda buluşturan muz aromalı süt, özellikle sade süt sevmeyen çocuklar için sütü sevilir hale getiriyor. Uzun raf ömrüne sahip muzlu sütü 6'lı avantaj paketinde sunan Torku, buzdolabınızda güven içinde saklama fırsatı sağlıyor. Özellikle kahvaltılarda ve çocuklarınızın beslenme saatlerinde lezzetli ve sağlıklı bir içecek haline gelen muzlu sütü, yetişkinler de keyifle tercih edebilir. Bebeklerinize bisküvi ile de sunabileceğiniz muzlu süt, 180 ml'lik kutularında beğeninize sunuluyor.
Siz de hem kendiniz hem de çocuklarınız için sağlıklı ve lezzetli bir içecek olan muzlu sütü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: