Torku Pastörize Çiftçi Sütü 1 lt

Torku Pastörize Çiftçi Sütü 1 lt
Ürün Kodu: 477587

SATIŞ FİYATI:
3,45 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Torku Pastörize Çiftçi Sütü 1 lt
Besin değerleri ile sağlıklı beslenme için önemli bir kaynak olan çiftçi sütü, CarrefourSA’nın Günlük Sütler reyonlarında sizleri bekliyor. Doğal yapısı ile hem çocuklarınız hem de sizin için ideal bir kullanım sunan ürünü, sade halde tüketebilir ya da farklı sunumlar ile masalarınıza getirebilirsiniz.
Çocuklarınıza kahvaltıda, öğün aralarında ya da yatmadan önce bal gibi besinler ile tatlandırarak içirebilirsiniz. Özellikle süt sevmeyen çocuklarınıza mısır gevreği ya da kurabiye ile birlikte verebilir, çocuklarınızın sağlıklı gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Çok yönlü kullanımı ile mutfağınızdan eksik etmeyeceğiniz ürünü çorbalarda, soslarda, çeşitli tatlı ve hamur işlerinde de kullanabilirsiniz. Tam yağlı yapısı ile yoğun bir tada sahip olan ve kullanıldığı tariflere lezzet katan ürün ile ailecek severek tüketeceğiniz dondurma, puding gibi tatlılar yapabilir ya da geleneksel tatlılar ile masalarınıza ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda süt reçeli gibi orijinal tariflerde kullanabilir, günlük kalsiyum ihtiyacınızı karşılayan sağlıklı sunumlar oluşturabilirsiniz.
Ailecek severek tüketeceğiniz çiftçi sütünü buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Pratik ambalajı ile kolay bir kullanım sunan Torku Pastörize Çiftçi Sütü 1 lt’yı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: