Torku Tereyağ 1 kg

Torku Tereyağ 1 kg
Ürün Kodu: 417784

SATIŞ FİYATI:
34,95 KDV DAHİL
AD
Torku Tereyağ 1 kg

CarrefourSA süt ve kahvaltılık ürünler reyonunda yer alan Torku Tereyağı, özlenen lezzetleri yeniden sofralarınıza getiriyor. Sütte ve süt ürünlerinde çocukluğunun lezzetlerini arayanlar, hayalini kurdukları tadı, Torku’nun tereyağında buluyor. En üst düzeyde hijyenin sağlandığı akıllı üretim tesislerinde hazırlanan, sertifikalı çiftçilerden alınan sütlerle yapılan ürün, güvenilirliğiyle de ön plana çıkıyor.

İçeriğinde; bol miktarda kalsiyum, fosfor, demir ve A, D, E vitaminleri bulunan tereyağını, Torku lezzeti ve kalitesi ile yemeklerinizde ve kahvaltı sofralarınızda ailece güvenle ve keyifle tüketebilirsiniz. Yemeklerinize hem lezzet hem de sağlık katacak Torku’nun tereyağı ile çocukluk günlerinin nostaljisini sofralarınızda yeniden yaşayabilirsiniz.

Sağlık uzmanları ve diyetisyenler tarafından da önerilen; kalsiyum ve protein kaynağı tereyağı, diyet yapanların ve formuna dikkat edenlerin de güvenle tüketebileceği faydalı bir besin olarak da öne çıkıyor. Özellikle son yıllarda faydaları ve besleyici özellikleri ile önem kazanmaya devam eden tereyağ, bir antioksidan kaynağı olarak da en değerli süt ürünlerinden biri.

Hem besleyici hem de lezzetli Torku Tereyağı’nı 1 kilogramlık paketler halinde CarrefourSA mağazalarında bulabilirsiniz. Ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: