Torku Uht Süt 200 ml

Torku Uht Süt 200 ml
Ürün Kodu: 417788

SATIŞ FİYATI:
1,20 KDV DAHİL
AD
Torku Uht Süt 200 ml

Ultra yüksek ısıda ısıtma, oda sıcaklığında soğutma ve paketleme işlemlerinden geçerek hazırlanan Torku UHT süt, tamamen kapalı tesislerde, dış etkilerden uzak, steril sistemlerde üretilir. Bu üretim yöntemi sayesinde içeriğinde insan sağlığına ya da sütün yapısına zararlı olabilecek hiçbir mikroorganizma bulundurmayan UHT süt, hem ana hem de ara öğünlerde rahatlıkla tercih edilebilir ve paketi açılmadığı takdirde 4 aya kadar doğal tazeliğini korur.

UHT süt, üretimi sırasında bileşiğindeki vitamin ve mineraller bakımından büyük bir kayıba uğramaz ve içeriğinde pastörize süt ile eşit miktarda kalsiyum ve protein barındırır. B12 ve C vitaminleri bakımından zengin olan UHT süt, insan sağlığına yararlı, güvenli ve doğal bir lezzettir. Kahvaltılarda ve ara öğünlerde doğrudan tüketilebilmesinin yanı sıra Torku UHT süt, müsli ve mısır gevrekleri ile de sağlıklı bir kombinasyon oluşturarak güne zinde başlamaya yardımcı olur.

Temiz bir ortamda, yüksek kalite ile üretilen ve hem kişisel hem de ailenizin beslenmesinde güvenle tüketebileceğiniz, raf ömrü uzun, 200 ml paketler halinde satılan Torku UHT sütünü hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: