Torku Uht Tam Yağlı Süt 4*1 lt

Torku Uht Tam Yağlı Süt 4*1 lt
Ürün Kodu: 417801

SATIŞ FİYATI:
12,75 KDV DAHİL
AD
Torku Uht Tam Yağlı Süt 4*1 lt

Lezzetli ve besleyici Torku UHT Tam Yağlı Süt, CarrefourSA reyonlarında Tam Yağlı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde sizlerin beğenisine sunuluyor. UHT (Ultra High Temperature/Çok Yüksek Sıcaklık) yöntemiyle ambalajlanan Torku sütü tüm ailenizin beslenmesinde güvenle tercih edebilirsiniz.

Lezzetini ve doğallığını ilk günkü gibi saklayan UHT süt, aynı zamanda içerisinde bulunan ve insan vücudu için temel sayılan besinsel değerler açısından da oldukça zengin olma özelliğini taşıyor. Torku tam yağlı süt, uzun raf ömrü ve kullanımda sunduğu pratiklikle gün içerisinde her öğünde ve gittiğiniz her yerde rahatlıkla tüketilebilir.

135-150 °C arasında değişen sıcaklıklarda kısa süreyle tutularak bozulmaya ya da hastalığa sebep olabilecek tüm mikroorganizmalardan arındırılan UHT süt, bu sayede uzun ömürlü hale geliyor ve el değmeden paketlenerek kahvaltıdan akşam yemeğine kadar günün her saatinde rahatlıkla tüketilebilen ve besin değerini muhafaza eden bir ürün olarak damak tadınıza sunuluyor. Torku tam yağlı süt, hem güne zinde ve sağlıklı başlamanızı sağlayacak, hem de lezzeti ve faydalı özellikleriyle mutfağınızın vazgeçilmezi haline gelecektir.

1 litrelik 4'lü paketler halinde satılan, kendiniz ve aileniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz tam yağlı sütleri şimdi sepetinize ekleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: