Tropicana Portakal 1 lt

Tropicana Portakal 1 lt
Ürün Kodu: 460044

SATIŞ FİYATI:
3,35 KDV DAHİL
AD
Tropicana Portakal 1 lt
Yüzde 100 meyve suyu içeren Tropicana Portakal 1 lt, evde sıkılmış taze portakal suyu lezzetini CarrefourSA reyonları portakal suyu bölümünden damak tadınıza sunuyor. Zengin vitamin ve mineral içeriği ile öne çıkan meyve suyu, sevilen portakal lezzetini en doğal hali ile evlerinize getiriyor.
Verimli topraklarda, özenle yetiştirilen portakalların harmanlanmasından elde edilen ürün, günün her saati yemeklerin yanında veya ara öğün olarak rahatlıkla tüketilebiliyor. Hem kendinizin hem de ailenizin beslenmesinde güvenle kullanabileceğiniz meyve suyu, formuna dikkat edenler ve sağlıklı beslenmeye özen gösteren genç-yaşlı herkesin tercihi oluyor. 1 litrelik ambalajında sunulan portakal suyu lezzeti, evde, işte, okulda tüketmek için oldukça pratik bir seçenek oluyor.
İçeriğinde bol miktarda C ve B vitamini ile yüksek oranda antioksidan bulunan portakal; bağışıklık sistemini destekliyor, serbest radikallerin verdiği hasarlardan cildi korumaya yardımcı oluyor. Lif oranı yüksek meyve, bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve sindirim sistemini korumaya yardımcı özellikleri ile de öne çıkıyor. Hem lezzetli hem de yüzde 100 portakal nektarı içeren ürün, 1 litrelik sağlıklı tetrapak ambalajında sizlere sunuluyor. Ayrıcalıklı ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: