Ülker Çikolata Mutluluk Taneleri Bitter 45 g

Ülker Çikolata Mutluluk Taneleri Bitter 45 g
Ürün Kodu: 476981

SATIŞ FİYATI:
1,75 KDV DAHİL
AD
Ülker Çikolata Mutluluk Taneleri Bitter 45 g
CarrefourSA reyonlarında tablet çikolatalar bölümünde yer alan Ülker Çikolata Mutluluk Taneleri Bitter 45 g, yoğun kakaodan gelen enfes bitter lezzeti ile damakları şenlendiriyor. Kakaonun buruk acısını çikolatanın özgün tadıyla harmanlayan Ülker Mutluluk Taneleri, çikolata tutkunlarının takdirini kazanıyor.
Mutluluk üzerinde etkisi olduğu bilinen çikolatanın sırrı, içeriğindeki kakaonun vücuttaki serotonin adlı maddeyi arttırması ile açıklanıyor. Vücuttaki serotonin miktarı arttığında ise kişi kendisini daha mutlu hissediyor. Bu bilgiler ışığında kakao oranı yüksek olan bitterin, diğer çeşitlere göre daha etkili olduğu biliniyor. Normal türlerine göre daha yüksek oranda kakao içeren Ülker bitter, içeriğindeki hassas oran sayesinde süt tadından da kopmuyor. Pratik kullanım için özel olarak tasarlanmış açılıp kapanabilen özel ambalajındaki üründe 9 tablet bulunuyor. Çay ve kahvenin yanında lezzetli bir ikram olarak sunulabilecek küpler, şık bir sunum ile kahve keyfinizi ikiye katlıyor.
Siz de mutluluğunuza mutluluk katmak ve çay kahve molalarınızı tatlandırmak isterseniz Bitter Mutluluk Taneleri’ni tercih edebilirsiniz. Ürünü hemen şimdi satın almak için sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde online olarak gerçekleştirebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: