Ülker Coco Pops 500 g 2.%50 İndirimli

Ülker Coco Pops 500 g 2.%50 İndirimli
Ürün Kodu: 299753

SATIŞ FİYATI:
10,80 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ülker Coco Pops 500 g 2.%50 İndirimli

Ülker Coco Pops 500 g 2.%50 İndirimli, avantajlı paketi ile kullanıcılara sunuluyor. Sütü sevmeyen çocuklara bile süt içmeyi sevdirecek olan lezzetli mini toplar, içeriğinde çikolata bulunduruyor. Kahvaltılarda 1 kase kadar yenmesi önerilen ürün, zengin besin değeri ile ilk öğün için ideal bir seçim oluyor. İçeriğinde 6 ayrı vitamin bulunduran çikolatalı gevrek, günlük vitamin ihtiyacının yüzde 26'sını, kalsiyum gereğinin yüzde 29'unu, demirin ise yüzde 17'sini karşılıyor. Çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini destekleyen paket, özellikle B grubu vitaminleri açısından zengin bir ürün olarak kategorize ediliyor. Niasin, vitamin B6, riboflavin (B2), tiamin (B1), folik asit, vitamin B12 ürün içinde bolca yer alıyor.
Ürün, CarrefourSA reyonlarında Mısır Gevreği, Müsli, Hububat kategorisinde sizlere sunuluyor. Mısırdan imal edilen toplar, çocuklara günün her saatinde besleyici öğün ve ara öğünler sunuyor. Bağışıklık sistemini destekleyen, alyuvar oluşumuna yardımcı olan vitaminli tarifi ile benzersiz lezzeti ve sağlığı mutfağınıza getiriyor. Yalnızca sütle karıştırılarak birkaç dakika içinde yemeye hazır hale gelen mısır gevreği, pratik hazırlanışı ile tercih ediliyor. Ekstra şeker ilavesi gerekmeyen çikolatalı yiyecek, içeriğinde mısır unu, çikolata, tam buğday unu ve kakao tozu bulunduruyor.
Ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilir; kahvaltılarda çikolatalı süt lezzetinin tadına varabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: