Ülker Çokokrem Ekonomik Boy 500 g

Ülker Çokokrem Ekonomik Boy 500 g
Ürün Kodu: 24061

SATIŞ FİYATI:
7,50 KDV DAHİL
AD
Ülker Çokokrem Ekonomik Boy 500 g

Özellikle hafta sonlarının geniş, çok çeşit ve eşsiz lezzetler ile donatılan kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan Ülker Çokokrem Ekonomik Boy 500 g, CarrefourSA krem çikolata, ezmeler reyonundan sofranıza geliyor. Aklınıza "En tatlı sabahlar, Çokokrem'le başlar." sözleri ve unutulmaz melodisiyle giren ürün, kahvaltı sofranızı zenginleştiriyor. Bununla beraber sağlıklı, besleyici ve enerji verici yönüyle de öne çıkıyor. Ayrıca buzdolabında veya dışarıda kolayca muhafaza edilebiliyor.

İstediğiniz zaman tüketebileceğiniz çikolatanın sağlıklı yönünü de taşıyor. Kakao çekirdeklerinin, taze süt ve fındık ile karıştırılması sonucu üretilen ürün psikolojik olarak da yararlı olabiliyor. Çikolatanın özünde bulunan E vitamini, kakao yağı ve magnezyum gibi bileşenler sayesinde beyin, mutluluk hormonu olarak da bilinen endorfin salınımını arttırıyor. Bu sayede bunalım durumlarının kolay atlatılmasında yardımcı olduğu da biliniyor.

Çokokrem'i sadece kahvaltı sofrasında değil, günün her anında tüketebilirsiniz. Günün herhangi bir vakti kendinizi aç hissettiğinizde bir dilim ekmeğe sürebilirsiniz. Yaptığınız kek veya pastayı Çokokrem ile süsleyebilir ve hatta daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Günün her saati rahatlıkla tüketebileceğiniz Çokokrem'i hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

rün kodu: 24061
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: