Ülker İçim Laktozsuz Süt 500 ml

Ülker İçim Laktozsuz Süt 500 ml
Ürün Kodu: 43959

SATIŞ FİYATI:
2,25 KDV DAHİL
AD
Ülker İçim Laktozsuz Süt 500 ml

Süt içmeyi seven fakat süt laktozuna karşı alerjisi olanlar veya sütü sindirmede sıkıntı yaşayanlar için Ülker İçim Laktaz Süt, sağlıklı bir lezzet seçeneği sunuyor.

CarrefourSA light uzun ömürlü sütler reyonunda yer alan ürün, özel kutu ambalajında satılıyor. Yarım yağlı ve laktozsuz olarak üretilen süt, besin değerleriyle de hem çocuklar hem de yetişkinler için ideal bir içecek olmasıyla dikkat çekiyor. Süt içtikten sonra kimi bünyelerde oluşabilen şişkinliğe, gaz ve ağrıya sebep olmaması da ürünün belirgin özelliği olarak öne çıkıyor.

Süt şekerinin bilimsel adı olan laktoz, sindirim sisteminde bulunan laktaz enzimleriyle parçalanıyor. Bu enzimin eksikliği, parçalanamayan laktozun şişkinlik ve sancı yapmasına neden oluyor. İçim Laktaz Süt bu sorunu yaşayanlara özel, laktozsuz yani süt şekeri içermeyen bir alternatif getiriyor. Rahat içimiyle damaklara kahvaltılarda ve diğer öğünlerde tat katan ürün, sindirim sistemini düzenlemeye ve çocukların gelişimine yardımcı oluyor. Ürünü paketi açılmadan son kullanım tarihine kadar tüketebilirsiniz. Açtıktan sonra ise en kısa sürede tüketilmesi önerilmektedir.

Ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: