% 13 İndirim Ülker İçim Şişe Süt 1/2

Ülker İçim Şişe Süt 1/2
Ürün Kodu: 43955

ESKİ FİYAT:
2,00
SATIŞ FİYATI:
1,75 KDV DAHİL
AD
Ulker Icim Sise Sut 1/2

CarrefourSA Tam Yağlı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde bulabileceğiniz Ülker İçim Şişe Süt, sütün doyurucu lezzetini sofralarınıza taşıyor.

Koruyucu içerikli özel şişede, sütün besleyici lezzetini sağlıklı sunumuyla ailenize ve çocuklarınıza ikram edebilirsiniz. Koruyucu şişenin sağladığı uzun ömür ve sağlıklı koruma özelliği sayesinde satın aldığınız sütün ilk günkü tazeliğinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Yarım kiloluk şişede sunulan şişe sütü çocuklarınız için hazırladığınız kahvaltılarda, hamur işlerinizde ve süt tadıyla lezzetlendirebileceğiniz tatlılarınızda kullanabilirsiniz.

Sütün içinde yer alan kalsiyum ve protein desteği ile ailenizin sağlıklı sofralarda buluşması için yeni lezzetler yaratabilirsiniz. Sağlıklı sütlü tatlılarla çocuklarınızın ve ailenizin ağızlarına layık özel tatlar sunabilirsiniz. Çay saatlerinizde sunacağınız kek ve sütlü lezzetlerin içinde, kahve tadını yumuşatmak istediğinizde, taze süt tadını kullanabilirsiniz. Spor ve beslenmenizle formda olmayı benimsemişseniz, sağlıklı sandviçllerinizle ve atıştırmalıklarınızla birlikte sütün doyuruculuğundan da faydalanabilirsiniz. Pratik şişesi ve kolay taşınabilirliği sayesinde seyahatlerinizde rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Siz de pratik ambalajıyla 1/2 litrelik şişe sunumuyla satılan sütün lezzetini denemek ve satın almak isterseniz tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: