% 25 İndirim Ülker İçim Şişe Süt 3/2

Ülker İçim Şişe Süt 3/2
Ürün Kodu: 71410

ESKİ FİYAT:
5,25
SATIŞ FİYATI:
3,95 KDV DAHİL
AD
Ulker Icim Sise Sut 3/2

Taze, doğal ve oldukça lezzetli bir tada sahip olan Ülker İçim Şişe Süt, tam yağlı uzun ömürlü sütler reyonundan size sunuluyor. Hijyenik koşullarda ve besin değerleri korunarak paketleniyor. % 100 saf ve doğal bir yapıya sahip olan Ülker şişe sütü, günün her saati güvenle tüketebilirsiniz.

İçerdiği yüksek protein ve kalsiyum ile çocukların hem zihinsel hem bedensel gelişimine yardımcı oluyor. Aynı zamanda sağlıklı ve güçlü bir kemik gelişimi sağlıyor. Sindirim sistemini düzenlediği gibi, dişleri koruyor ve çürük oluşumu da azaltıyor. Besin değeri bakımından oldukça zengin olan İçim şişe süt, sağlığına ve damak tadına önem veren kişiler tarafından günlük beslenme düzeninin bir parçası olarak tercih ediliyor. Lezzetli tadı sayesinde size serin ve keyifli bir ara öğün alternatifi sunuyor. Aynı şekilde yemek ve tatlı yapımında da kolaylıkla kullanabileceğiniz İçim şişe süt, pratik paketi sayesinde buzdolabında saklamayı da kolaylaştırıyor.

Ülker İçim süt, süt içmeyi keyifli bir hale getiren, ve günün her saati kolaylıkla tüketebileceğiniz şişe formunda sunuluyor. Hem yetişkinlerin hem de çocukların favori içeceği olarak öne çıkıyor. Siz de tek tıkla ürünü sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: