% 17 İndirim Ülker İçim Süt 1/5

Ülker İçim Süt 1/5
Ürün Kodu: 174961

ESKİ FİYAT:
1,20
SATIŞ FİYATI:
1,00 KDV DAHİL
AD
Ulker Icim Sut 1/5

CarrefourSa reyonlarında süt ve süt ürünleri reyonunda yer alan Ülker İçim Süt, kahvaltı sofralarınızın ve mutfağınızın vazgeçilmez üyesi olarak öne çıkıyor. Kendinizin ve ailenizin beslenmesinde önemli bir yere sahip sütü, kahvaltı ve ara öğünlerinizde iyi bir alternatif olarak seçebilirsiniz. Ülker İçim Süt günlük enerji ihityacınızı karşılayarak vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineral dengesini de düzenlemede çok önemli bir yardımcı olmaya aday.

Doğal İçim sütü çocuklarınıza güvenle içirebilir, onlar için lezzetli sütlü tarifler hazırlayabilirsiniz. Mineral açısından oldukça zengin süt, aynı zamanda zengin bir kalsiyum kaynağıdır. Her yaşta bireyin kemik gelişiminde çok önemli bir yer tutan İçim süt, düzenli olarak tüketilmesi öneriliyor. Beyin ve hafıza koordinasyonunda da çok etkili süt, içerdiği yüksek proteinlerle vücut dokularının gelişmesine destek olurken odaklanma yeteneğini güçlendiriyor. Sütün içindeki antioksidan özellik gösteren A vitamini ve çinko cildin yaşlanmasını önlerken aynı zamanda cildin nem denegesini de koruyor.

Günlük ihtiyacınıza göre yarım litre, 1, 1.5 ve 2 litre olarak satın alabileceğiniz Ülker İçim Sütü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: