% 13 İndirim Ülker İçim Uht Süt 1/2

Ülker İçim Uht Süt 1/2
Ürün Kodu: 43958

ESKİ FİYAT:
2,00
SATIŞ FİYATI:
1,75 KDV DAHİL
AD
Ulker Icim Uht Sut 1/2

Sütün hijyenik koşullarda ömrünü uzatarak kullanım açısından avantaj sağlayan UHT (Ultra High Temperature) teknolojisiyle üretilen Ülker İçim UHT Süt, böylece uzun süre ilk günkü tazeliğini ve besin değerlerini koruyor.

Türk Gıda Kodeksi Çiğ Süt ve Isıl İşlem Görmüş İçme Sütleri Tebliği'ne uygun olarak üretilen ürün, günlük kalsiyum ihtiyacıyla birlikte protein ihtiyacının da karşılanmasına yardımcı oluyor.

İçim UHT Süt'ü, kahvaltıların ve diğer öğünlerin yanında tüketebileceğiniz gibi pasta, kek, kurabiye, hamur işleri, sos, içecek tariflerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çiftliklerden özenle toplanıp, gerekli analizler ve yöntemler uygulandıktan sonra özel ambalajlarla paketlenerek raflardaki yerini alan UHT süt, uzun raf ömrüne ek olarak % 100 saf şekliyle tüketiciye sunuluyor.

UHT yöntemi sayesinde sütün bozulmasına ve hastalıklara sebep olabilecek mikroorganizmaları içinde barındırmayan ürün, özel aseptik paketiyle ışık, nem, hava gibi zarar verici dış etkenlerden de korunmuş oluyor.

Tam Yağlı Uzun Ömürlü Sütler kategorisi altında yer alan ve çevir-aç kapağıyla kullanım kolaylığı sunan uzun ömürlü süt, aynı zamanda farklı miktarlardaki çeşitleriyle tek kullanım ya da uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor. Ürünü tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: