*Ülker İçim Uht Süt  4*1 lt

*Ülker İçim Uht Süt 4*1 lt
Ürün Kodu: 103434

SATIŞ FİYATI:
10,95 KDV DAHİL
AD
Ülker İçim Uht Süt  4*1 lt

Uht süt; ultra yüksek ısı ile kaynatılan, her türlü patojen mikroorganizmalardan arındırılarak besin değeri oldukça iyi korunan bir içme sütüdür. Uht sütlerinin diğer sütlere göre en büyük farkı, pastörizasyon işlemidir. Bu pastörizasyonda iki çeşit işlem uygulanmaktadır. Birincisi; sütün 70 derecelik ısıda 15 dakika bekletilmesidir. İkincisi; 90 derecelik ısıda sütün 1 saniye bekletilmesidir. Tam UHT sütlerde ise belirtilen oran daha fazladır. Bu koşullar altında uht sütün en yararlı olduğu nokta ise, 4 aya kadar bozulmadan uzun süre tazeliğini korumasındadır.

Sütten, peynire, ayrandan, meyve suyuna kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle tanınan Ülker, hijyenik koşullarla üretilen Ülker İçim Uht Sütü sizlere sunmaktadır. CarrefourSA reyonlarında sütler bölümünde yer alan Ülker İçim Uht Sütü doğallığı, faydaları ve lezzetiyle sizlerin tercihini bekliyor. Özellikle besin değerinin korunmasıyla ve zararlı bakterilerin yok edilmesiyle sağlığa yararlı olan bu sütleri, aileniz ve kendiniz için güvenle tüketebilirsiniz.

Aynı zamanda içerdiği B1, B6, B12, folik asit ile sindirimi kolaylaştıran Ülker İçim Uht Sütü, kemik kuvvetlendirmesine karşı da oldukça yararlıdır.

1 litrelik 4 kutu sütün, aynı pakette olduğu Ülker İçim UHT Sütü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: