Ülker Smart Çikolatalı Süt 6*200 ml

Ülker Smart Çikolatalı Süt 6*200 ml
Ürün Kodu: 304894

SATIŞ FİYATI:
6,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ulker Smart Cikolatalı Sut 6*200 ml

CarrefourSA reyonlarında Aromalı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde yer alan Ülker Smart Çikolatalı Süt, besleyici ve besin değerleri yüksek özelliğiyle damak tadınıza sunuluyor. Çikolata aramalı sütü, hem kendiniz hem de çocuklarınız için keyifle tercih edebilirsiniz.

Kalsiyum ve D vitamini açısından oldukça zengin olan çikolatalı süt, kahvaltılarınıza ekleyebileceğiniz gibi ara öğünlerinizde de keyifle tüketebileceğiniz bir içecek haline geliyor. 200 gramlık kutularda 6'lı paket halinde damak tadınıza sunulan Smart çikolatalı sütün kolay taşınabilirliğinden yararlanarak, çocuklarınızın okuldaki beslenme saatleri için içecek olarak çantalarına koyabilirsiniz.

Kemik gelişimine en fazla katkısı olan besinler arasında yer alan süt ile çocuklarınıza sütü sevdirebilirsiniz. Normal süt ve enerji içeceklerinde bulunan karbonhidratın iki katına sahip çikolatalı süt, günlük enerji ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı oluyor.

Kahvaltılarınızın yanı sıra ara öğünlerinizde kuruyemiş ya da tatlıların yanında sunabilirsiniz. Hem kendiniz hem çocuklarınız için lezzetli bir içecek alternatifi olan çikolata süt, sağlığa yararlı olmasının yanı sıra damak tadınıza uygun bir lezzet haline geliyor.

Siz de Ülker çikolatalı sütü hemen sepetinize ekleyebilir, tek tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: