Ülker Toz Kakao 2x25 g

Ülker Toz Kakao 2x25 g
Ürün Kodu: 380055

SATIŞ FİYATI:
1,65 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Ülker Toz Kakao 2x25 g

Kek ve pastalarınızda kullanabileceğiniz, yoğun tadıyla damak tadınıza hitap eden Ülker Toz Kakao 2x25 g, CarrefourSA’nın tatlı malzemeleri bölümünde yer alıyor. Sevdikleriniz ve misafirleriniz için hazırlayacağınız hamur işi tariflerinizde keyif ile kullanabilir, istediğiniz oranda kullanarak yoğunluğunu artırabilirsiniz.
Kakao ağacı tohumlarının mayalandırılıp kurutulmasıyla üretilen kakao, tanelerin kavrulup öğütülmesiyle son halini alır. Sağlığa iyi gelen kakao, aynı zamanda endorfin salgılanmasına yardımcı olarak mutluluk hormonlarınızı da harekete geçirir. Özellikle çikolata yapımında kullanılan ürün ile kek, kurabiye, puding hazırlayabilir, sevdiklerinize ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Tiramusu gibi tatlılarınız süslemesinde veya ıslak keklerinizin soslarında kullanabilirsiniz. Tatlı krizlerinizi bastırmanıza yardımcı olan ürünü dilerseniz süt ile karıştırabilir, buz ve farklı soslar ile çeşitlendirerek içecek olarak da tüketebilirsiniz.
25 gramlık 2 adet paket halinde sunulan ürünü kuru ve serin yerlerde uzun süre saklayabilirsiniz. Birbirinden lezzetli tarifler hazırlayabileceğiniz ürün, ayrılabilir iki adet paketi sayesinde ürününüzün daha uzun süre taze kalmasını sağlar.
Lezzeti ve yoğunluğu ile tariflerinize aromalı bir tat katan ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: