Uludağ Gazoz Light 1 lt Pet

Uludağ Gazoz Light 1 lt Pet
Ürün Kodu: 44616

SATIŞ FİYATI:
2,45 KDV DAHİL
AD

Geçmişten günümüze gelen lezzet, Efsane Uludağ Gazoz Light'ın karışık meyveli aroması ve şeker kullanılmayan içeriği ile keyifli bir içim sunmaya devam ediyor.

1966-1984 yılları arasında 250 ml cam şişeler ile sevenleriyle buluşan Efsane Uludağ Gazoz, light olarak 2011 yılından itibaren 1 litrelik pet şişede satışa sunuluyor. Uludağ suyundan üretilen Ürün, çeşitli rahatsızlıklar yüzünden şeker tüketemeyen ya da formunu korumak isteyenlerin damak tadından ödün vermemesi için alternatif olarak üretiliyor. Dengeli bir şekilde hazırlanan besin ve enerji değerleriyle birçok sofranın vazgeçilmezi olan içecek, doya doya tüketilebilmesi için 1 litre olarak sizlere sunuluyor.

Geçmişten günümüze kadar değişmeyen sade tasarımlı şişesi ve 1932 yılından bu yana değişmeyen lezzeti ile gazlı içecekler sektöründe adından söz ettiren Efsane Uludağ Gazoz Light, yaz aylarında serinlemek ya da yemeklerinin yanında tüketmek isteyenlere, karışık meyve aromasıyla keyifli ve lezzetli bir içim deneyimi yaşatıyor.

Formülü sır gibi saklanan, doya doya içebilmeniz için 1 litrelik pet şişede sunulan bu eşsiz lezzeti denemek için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: