Uludağ Maden Suyu Cam 200 ml

Uludağ Maden Suyu Cam 200 ml
Ürün Kodu: 954

SATIŞ FİYATI:
0,75 KDV DAHİL
AD
Uludağ Maden Suyu Cam 200 ml

CarrefourSA reyonlarında sade maden suları bölümünden sofralarınıza uzanan Uludağ Maden Suyu Cam 200 ml, içeriğindeki vitamin ve mineral oranı ile hem sizin hem ailenizin sağlıklı beslenmesinde önemli bir yer teşkil ediyor. Vücudunuzun magnezyum, potasyum miktarını dengeleyen doğal sular, kalsiyum ve fosfatı da düzene sokuyor. Toksinlerin atılmasına yardımcı olarak sağlıklı bir yaşam imkanı sunuyor.

Yer altından en saf hali ile çıkarılan doğal içecek, düzenli olarak tüketilmesi gereken mucizevi bir ürün olarak alış veriş listelerinize giriyor. Çocukların da tüketebileceği içecek, büyüme çağındaki çocukların çinko, fosfat, kalsiyum, demir, florür gibi mineralleri almalarını sağlayarak sağlıklı büyümelerine destek oluyor. Cilt için de faydalı olan doğal su, cildin canlı ve sağlıklı görünmesine etki ediyor. Böbrek hastalıklarına, bağırsaklara ve de mideye oldukça faydaları olan maden suyu, sindirim sistemini de düzenleyerek şişkinlik ve gaz problemlerine iyi geliyor.

Yemek sofralarınızda ya da yemekten sonra keyifle tüketebileceğiniz, kolay taşınabilir olması özelliği ile rahatlıkla yanınızda bulundurabileceğiniz, doğadan size ulaşan içeceği, ailenize ve sevdiklerinize de ikram edebilir, mutluluk verebilirsiniz. 200 gramlık, özel şişesinde sunulan içeceği günün her saatinde keyifle tüketebilirsiniz.

Uludağ Maden Suyu'na hemen sahip olmak istiyorsanız sepetinize ekleyebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: