Uludağ Şekersiz Portakal 1 lt Pet

Uludağ Şekersiz Portakal 1 lt Pet
Ürün Kodu: 306020

SATIŞ FİYATI:
2,60 KDV DAHİL
AD
Uludag Sekersiz Portakal 1 lt Pet

Kilosuna dikkat edenler, şekerli gazlı içecekleri tüketmemeye gayret gösterirler. CarrefourSA Portakallı Gazoz bölümünde sizlere sunulan Uludağ Şekersiz Portakal 1 lt Pet ile gazlı içecek kullanmadan geçen günlerinizi geride bırakabilirsiniz. Yıllardır değişmeyen lezzetini şekersiz olarak sunan ürünü, ailenizle ve sevdiklerinizle bir arada olduğunuzda keyifle içebilirsiniz.
Gazlı yapısı sayesinde içildiğinde ferahlık sağlayan ve portakaldan gelen doğal bir lezzete sahip olan ürün, litrelik şişesi sayesinde içecek keyfinizin uzun süreli olmasına imkan tanır. Yemeklerinizin yanında veya kuru yemiş gibi tuzlu atıştırmalıklarla bir arada tüketebileceğiniz ürünü konuklarınıza da ikram edebilir; onların da içeceğin ferahlatıcı etkisinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, ürünü tüketmeden önce bir süre buzdolabında soğutmanız, gazlı içeceğin lezzetini en üst seviyeye getirir.
Yalnızca evde değil; işte, gezide, piknikte ya da spor salonunda da rahatlıkla tüketebileceğiniz ürün, özellikle yorucu geçen antrenmanlardan sonra susuzluğunuzu gidermenizde yardımcı olur. Taşınabilir buzlukların içerisine yerleştireceğiniz ürün, hafta sonu doğa kaçamaklarınızın da çok daha keyifli geçmesine olanak tanır.
Kullanışlı 1 litrelik pet şişelerde sunulan gazlı içeceği denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: