Uni Baby Bebek Şampuanı 750 ml

Uni Baby Bebek Şampuanı 750 ml
Ürün Kodu: 280743

SATIŞ FİYATI:
10,25 KDV DAHİL
AD
Uni Baby Bebek Şampuanı 750 ml

Bebeğinin güvenli, rahat ve huzurlu bir şekilde zorlanmadan banyo yapmasını isteyen ebeveynlerin tercihi olan Uni Baby Bebek Şampuanı 750 ml, ona anne dokunuşu kadar hassas bir şampuan ve banyo deneyimi sunuyor.
Ürünün boya içermeyen ve göz yakmayı önleyen özel formülü sayesinde şampuan, banyodan hoşlanmayan bebeklerin bile banyoda keyifli vakit geçirmesine yardımcı oluyor. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ve alkol, paraben, SLS (Sodium Lauryl Sulfate) ve SLES (Sodium Laureth Sulfate) ile boya içermeyen ürün, anne ve babaların bebeğine güven içinde banyo yaptırmasını sağlıyor.
Bebeğinizin saç ve saç derisini beslemeyi de ihmal etmeyen ürün, aynı zamanda yapılandırıcı ve canlandırıcı özelliğe de sahip olmasıyla saç gelişiminde de olumlu katkı sağlıyor. Yine özel formülü sayesinde bebeğinizin saçları ve cildi her zaman hoş kokular içerisinde kalırken uzun banyo aralarında bile yumuşaklığını korumaya devam ediyor.
CarrefourSA marketlerinde Bebek Şampuanları bölümünde 750 ml. olarak sizlere sunulan ürünü deneyerek bebeğinizin bakımına sağlıklı bir katkıda bulunmak isterseniz hemen şimdi alışveriş sepetinize ekleyebilir, ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: