Uno Denge Tam Buğdaylı ve Çiya Tohumlu Ekmek 470 g

Uno Denge Tam Buğdaylı ve Çiya Tohumlu Ekmek 470 g
Ürün Kodu: 479037

SATIŞ FİYATI:
5,95 KDV DAHİL
AD
Uno Denge Tam Buğdaylı ve Çiya Tohumlu Ekmek 470 g

UNO Denge serisinin yeni üyesi Denge Tam Buğdaylı ve Çiya Tohumlu Ekmek ile öğünlerinize sağlık katın. UNO’nun Tam Tane teknolojisi ile ürettiği yeni Premium serisinden Tam Buğdaylı ve Çiya Tohumlu Ekmek, hem sağlığınızı koruyor hem de formda kalmanıza yardımcı oluyor. Dengeli beslenmeden ödün vermeden damak tadınızı korumanızı sağlayan ekmek, tam buğdayın sağlığa yararlı etkilerini çiya tohumunun yararları ile birleştirerek tüketicilere sunuyor.
Tam bir tahıl tanesinin ayrıştırılmadan ekmeğe dönüştürülen ve tahılın tüm zenginliğini ve besleyiciliğini içinde barındıran ekmek, içerdiği vitaminlerle de vücudun ihtiyacını karşılıyor. Tahıl tanesinin en doğal haliyle kepeğin ayrıştırılmadan kullanıldığı ekmekte, tahılın içerdiği lifler, vitaminler ve diğer maddeler bir arada işlev görerek, yüksek besin değeri oluşturup, sağlığa faydalı etkiler gösteriyor. Uno Denge Tam Buğdaylı ve Çiya Tohumlu Ekmek 470 g, protein kaynağı olarak yerini güçlendirirken içerdiği B1, B2, B6, B12 vitaminleri, çinko, demir, folik asit ve kalsiyum ile de dikkat çekiyor. Sahip olduğu özellikleriyle sağlıklı sofraların vazgeçilmezi haline gelecek olan ekmek, beslenme alışkanlarına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Asteklerin mucize gıdası olarak bilinen ve Maya dilinde “enerji” anlamına gelen çiya isimli tahılın, Uno kalitesiyle buluşmasıyla ortaya çıkan ekmek, lezzeti ve zengin içeriğiyle göz dolduruyor. Kendine özgü doğal içeriğinde bolca lif, protein ve antioksidan barındıran ekmek, Omega-3 başta olmak üzere içerdiği yüksek besin değeri ile dengeli beslenmede önemli bir rol oynuyor.
CarrefourSA'da Tost ve Sandviç Ekmekleri reyonunda yer alan ve 470 gr'lık paketler halinde satışa sunulan ürünü tek tıkla sepetinize ekleyebilir, online sipariş vererek kolayca adresine gelmesini sağlayabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: