Uno Premium Çok Tahıllı Tort

Uno Premium Çok Tahıllı Tort
Ürün Kodu: 417188

SATIŞ FİYATI:
6,25 KDV DAHİL
AD

Sofralarınıza Meksika'dan bir lezzet konuk oluyor. Uno Premium Çok Tahıllı Tortilla, Uno kalitesi ve güvencesi ile damak zevkinize sunuluyor.

CarrefourSa reyonlarında en tazelerini bulabileceğiniz Uno ekmeklerinden değişik bir tat sizleri bekliyor. Vitamini bol, yüksek lif içeriğine sahip, mineral yönünden zengin olan Uno Premium Çok Tahıllı Tortilla'nın tadına da doyum olmuyor. Çeşitli yararları olan bir içeriğe sahip tahıllı tortilla, yassı yapısı sayesinde çeşitli ikramlar hazırlamanızı sağlıyor. Sabah pratik kahvaltı olarak hazırlayacağınız tostlarda, sandviçlerde, dürümlerde rahatlıkla kullanacağınız bu ekmek, akşam davetlerinizde de size alternatif sunumlar hazırlama imkanı sunuyor.

Tost ve sandviç ekmekleri kategorisinde yer alan tahıllı tortilla sindirim sisteminize de yardımcı oluyor. Isıtarak tüketilmesi önerilen ancak sevenlerinin her türlü yiyebildiği tortilla, ambalajlı ekmek sektörünün lider markalarından Uno kalitesi, güvencesi ve deneyimi ile hijyenik koşullarda özenle hazırlanıp tüketici ile buluşturuluyor. Sofralarınızdan eksik edemeyeceğiniz bir lezzete ve kullanım kolaylığına sahip olan bu ekmek, size sağlıklı beslenme için iyi bir seçenek sunuyor. Bir dilimi ile hazırlayacağınız birbirinden güzel ve çeşitli lezzet sizi bir tortilla bağımlısı yapıyor. Tadına doyamayacağınız bu ekmeği hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

417188
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: