Urfa Kebap Çöplü

Urfa Kebap Çöplü
Ürün Kodu: 366809

SATIŞ FİYATI:
41,90 KDV DAHİL
KG
Urfa Kebap Çöplü

Zengin Güneydoğu mutfağının en gözde yemeklerinden kebap, Urfa Kebap Çöplü sayesinde, en kaliteli ve doğal hali ile sofralara geliyor. Hakiki, iyi nitelikli dana ve kuzu etlerinin karışımından elde edilen orta yağlı, sağlıklı kıyma ile hazırlanan ürün, kebap keyfini restorana gitmeye gerek kalmadan, ev ortamında yaşatıyor. Baharatlarla içeriği zenginleşen ürün, tamamen katkı doğal şekilde, içerisine herhangi bir suni katkı maddesi ilave edilmeden hazırlanıyor. İyi harmanlanmış malzemesi ile pişirmeye hazır bir kıvamda bulunuyor.

CarrefourSA raflarında Hazır Ürünler reyonunda tüketicinin beğenisine sunulan ürün, zengin besin değerleri barındırıyor. Sağlıklı etinden dolayı bol miktarda protein içeriyor. Uygun pişme derecesinde yemeğe hazırlandığında her yaştan kişi için besleyici, iyi bir gıda oluşturuyor. Siz de ürünle evinizde ailenizle, sevdiklerinizle beraber keyifli bir kebap keyfi yapabilirsiniz. Yanına yoğurt, ayran, yeşillik ve salata ilavesi ile çok sağlıklı bir öğün elde edebilirsiniz. Yemeğe misafir davet ettiğinizde ürünü konularınıza da gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Ev ortamının sıcaklığında, ocak başı sohbetlerini canlandırmak için ürünü hemen alışveriş sepetinize ilave edebilir bir tıkla kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: