Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Toz 1200 gr Beyazlar İçin

Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Toz 1200 gr Beyazlar İçin
Ürün Kodu: 369090

SATIŞ FİYATI:
24,90 KDV DAHİL
AD
​Vanish Oxi Toz Beyaz 2x1000 

En inatçı lekeleri bile kolayca çıkaran Vanish Leke Çıkarıcı, aynı zamanda çamaşırlarınızın beyaz kalmasını da sağlar. Kristal toz tanecikleri su içinde hızla çözülerek, kumaş dokunun içine kolayca nüfus eder. Lekeleri, kumaşa zarar vermeden nazikçe temizler. Nar, meyve suyu ve şarap gibi temas ettiği yüzeylerde boyama etkisine sahip olan kalıcı lekelerin bile, yok edilmesini kolaylaştırır. Etkili formülü sayesinde, sadece giysileriniz üzerinde değil aynı zamanda halı, kilim ve koltuk gibi dokuma eşyalar üzerinde de gönül rahatlığı ile kullanılabilir.
CarrefourSA mağazalarının özel çamaşır bakımı reyonunda bulunan Vanish Oxi Toz Beyaz 2x1000 ambalaj içinde sizlere sunulur. Ürün, hem çamaşır makinesinde hem de elde yıkama için kullanılabilir. Elde yıkama yaparken veya kirli çamaşırlarınızı suya bastırırken, ortalama olarak 4 litreye 1 ölçek ekleme yapılmalıdır. Çamaşır makinesinde yıkarken ise, deterjan gözüne normalde kullandığınız deterjanın yarım ölçeği kadar Vanish eklemek yeterli olacaktır. Ürünün rutubetten uzak ortamlarda ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması tavsiye edilir.
Zorlu lekeleri kusursuz bir şekilde söküp çıkaran ürünü, sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: