Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Toz 1200 gr Beyazlar İçin

Vanish Kosla Leke Çıkarıcı Toz 1200 gr Beyazlar İçin
Ürün Kodu: 280797

SATIŞ FİYATI:
25,45 KDV DAHİL
AD
Kosla Oxi Action Max Crystal White 1500 g 

Lekeleri en etkin şekilde temizleyen, ilk yıkamada ve her seferinde beyazların rengini koruyan Kosla Oxi Action Max Crystal White 1500 g, CarrefourSA reyonları Özel Çamaşır Bakımı bölümünden sizlere sunuluyor.
Ürün, lekeleri çıkartırken beyazlarınızı da koruyor. Yeni Oxi Powerlift teknolojisi sayesinde lekelerin derinliğine işlerken, beyazlatıcı moleküller yardımıyla çamaşırlarınızın beyazlığını korumanızda etkili oluyor. Kurumuş lekeleri bile tek yıkamada söküyor ve çıkarıyor; lekesiz temizlik sağlıyor. İlk yıkamada ve her seferinde lekesiz çamaşırlar elde etmenize yardımcı olan ürünü çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.
Çıkmayacağını düşündüğünüz kahve, soya sosu, çikolata, domates sosu, bal gibi daha birçok zorlu lekenin kolayca çıkmasını sağlayan ürün, çamaşır makinesinde 40 derecede bile lekesiz temizlik sağlıyor. En inatçı lekelerde bile en iyi sonucu veren ürünü, gömleklerdeki yaka ve koltuk altı lekelerinde; sık temizlenmesi gereken bebek ve çocuk giysilerindeki lekelerde dahi kullanarak etkili sonuç alabiliyorsunuz. Ürün, başa çıkılmaz lekelerde dahi en etkin sonucu, pratik ve kolay bir şekilde veriyor. Çamaşır temizliğinde işinizi oldukça kolaylaştıracak etkili toz leke çıkarıcı, daha beyaz beyazlar için özel bir teknoloji ile sizlere sunuluyor.
1500 gramlık kutusunda satılan ayrıcalıklı ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: