Velo 20" Pembe Bisiklet

Velo 20" Pembe Bisiklet
Ürün Kodu: 453413

SATIŞ FİYATI:
189,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Şık ve sevimli tasarımı ile ön plana çıkan Velo 20" pembe bisiklet, konforlu selesi ve kolay kavranabilen gidonu ile rahat bir sürüş deneyimi sağlar. Ön ve arka tekerlekte bulunan fren sistemi ile çocuğunuzun güvenle vakit geçirmesini hedefleyen ürün, gidon bazası üzerinde bir adet zile ve sele borusunda bir adet uyarı lambasına sahiptir.

Yükseklik ayarlaması yapılabilen selesi sayesinde en uygun pozisyonu ayarlayabileceğiniz Velo 20" pembe bisiklet modeli, ergonomik dizaynı, hoş görünümü ve pembe rengi ile çocukların beğenisini kazanmayı hedefler. Gerek şehir içinde gerekse arazide kullanıma uygun pembe bisiklet, ihtiyacınıza en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlar. Hava basıncı düşüklüğüne karşı kolaylıkla şişirilebilen tekerlekleri ile pratik bir kullanım sağlayan ürün, piyasadaki tüm bisiklet yedek parçaları ile uyumludur. Kolay parça değişimi imkanı veren bisiklet modeli, ergonomik ve işlevsel bir kullanım amaçlar. Ayna kol çevresini kaplayan koruma ile diğer Velo pembe bisiklet modelleri arasından ayrılan ürün, şık dizaynının yanı sıra güvenli bir kullanım sunar.

Zarif dizaynı ve işlevsel kullanımı ile bisikletler kategorisinde beğeninize sunulan pembe bisiklet modeline sahip olmak için ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: