Vernel Max Japon Gülü & Itır Çiçeği 1440ml 60 Yıkama

Vernel Max Japon Gülü & Itır Çiçeği 1440ml 60 Yıkama
Ürün Kodu: 367841

SATIŞ FİYATI:
10,45 KDV DAHİL
AD
Vernel Max Japon Gülü & Itır Çiçeği 1440ml 60 Yıkama 

Giydiğiniz kıyafetlerin ve evinizde kullandığınız çamaşırların temizlenmesi kadar, yıkama sonrasında yumuşak olmaları ve güzel kokmaları da büyük önem arz eder. CarrefourSA tarafından Yumuşatıcılar reyonunda sizlere sunulan Vernel Max Japon Gülü & Itır Çiçeği 1440ml 60 Yıkama, yıkadığınız eşyalara bakım yaparak yumuşatırken aynı zamanda son derece güzel kokmalarını sağlar.
Daha akıcı formdaki diğer yumuşatıcılara göre yoğun kıvamı sayesinde onlarca yıkama sırasında kullanabileceğiniz ürün, yıkadığınız eşyaların derinlerine kadar işleyerek mikro yapıdaki liflerin yıkama sonrasında daha düzenli hale gelmesine yardım eder. Bu sayede yumuşayan çamaşırlar daha kolay ütülenebilir. Hava koşulları fark etmeksizin kurutma işlemlerinizi de daha hızlı gerçekleştirebilmenize imkan tanıyan yumuşatıcı, hassas ciltleri tahriş etmeyecek formülle geliştirilmiştir.
Yıkadığınız kıyafetlerin yanı sıra çarşaf, nevresim, yastık kılıfı gibi pek çok çamaşırın yıkanması esnasında da değerlendirebileceğiniz yumuşatıcıdan en iyi verimi alabilmek için ürünü ambalaj üzerinde belirtilen miktarda çamaşır makinenize eklemeniz gerekir. Ayrıca ürünü bebek giysilerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Kullanışlı ambalajlarda sunulan hoş kokulu ve etkili ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: