Vernel Max Taze Gül 1440ml 60 Yıkama

Vernel Max Taze Gül 1440ml 60 Yıkama
Ürün Kodu: 367832

SATIŞ FİYATI:
10,45 KDV DAHİL
AD
Vernel Max Taze Gül 1440ml 60 Yıkama

Çamaşır yıkama günlerinizin çok daha keyifli geçmesi, yıkadığınız çamaşırların kuruduktan sonraki yapılarıyla bağlantılıdır. Zira yumuşatıcı kullanılmadığında yıpranan ve dokusu sertleşen çamaşırlar, canınızı sıkabilirler. Böylesi sorunların önüne geçmek için CarrefourSA tarafından Yumuşatıcılar reyonunda sunulan Vernel Max Taze Gül 1440ml 60 Yıkama, sizin için ideal çözüm olabilir.
Ürünün formülü, çamaşırlarınızı yıkarken en küçük alanlarına kadar işleyerek lif dokularının düzenli hale gelmesine yardım eder. Liflerde oluşan düzen sayesinde yıkadığınız eşyalar daha kısa sürede kurur. Yumuşatıcının derinlemesine nüfuz ettiği ve kuruduktan sonra yumuşak yapıya kavuşan çamaşırlarınızı ütülerken daha az zaman harcarsınız. Ayrıca ürünün kendine has kokusu, çamaşırlarınızdan günlerce gitmeyecek şekilde geliştirilmiştir. Hassas ciltli olan kişilerin de rahatlıkla kullanabileceği ürün, her türlü renkli ve beyaz çamaşırın yıkanması sırasında kullanılabilir. Bebeklerinizin kıyafetlerini yıkarken de değerlendirebileceğiniz ürün, ciltte tahriş ya da kaşıntı oluşturmaz. Bu noktada, ürünün üzerinde yer alan talimatlara uygun şekilde ve ölçüde yumuşatıcı kullanarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz.
1140 mililitrelik ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: