Vernel Max Taze Lale 1440ml

Vernel Max Taze Lale 1440ml
Ürün Kodu: 367845

SATIŞ FİYATI:
10,45 KDV DAHİL
AD
Vernel Max Taze Lale 1440ml

Çamaşır yıkama ürünleri ve yumuşatıcılar reyonunda bulabileceğiniz Vernel Max taze lale 1440ml ürünü ile her yıkamada temizlik ve ferahlık hissini yaşayabilirsiniz. Yıkama yaptığınız günden sonraki 8 hafta boyunca etkisini koruyan Vernel yumuşatıcı, tüm evinize ve dolabınıza lale bahçesi esintileri getirir. Ürünün içeriğinde bulunan ferahlık incileri kumaşın içine yerleşir ve siz hareket ettikçe aktifleşerek etrafınıza sürekli güzel kokular yaymanızı sağlar. Bu teknoloji sayesinde tüm kıyafetlerinizde parfüm etkisi yaratan ürün gün boyu temiz ve ferah hissetmenizi sağlar. Kumaşlarınızın deforme olmasını engelleyerek yumuşaklık ve canlılık sağlayan ürün, kıyafetlerinizin rengine ve dokusuna zarar vermez.
Alışılmışın dışında koku etkisi ve uzun süren tazelik hissi ile her yıkamada kullanabileceğiniz ürün farklı bir yumuşatıcı denemek isteyenler için ideal seçeneklerden bir tanesi. 1440ml’lik ambalajlarda satışa sunulan ürün uzun süreli kullanım sağlar. Konsantre içeriğe sahip olan yumuşatıcıyı 60 yıkama boyunca kullanabilirsiniz. Ürünün kullanımı oldukça basittir. Her yıkamada çamaşır makinenizin yumuşatıcı gözüne bir ölçek yumuşatıcı eklemeniz yeterli olacaktır. Ürünün kapağı ölçek olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.
Ürüne sahip olmak için kolaylıkla sepetinize ekleyebilir, hemen sipariş vererek online alışverişin avantajlarından faydalanabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: