Vileda Saplı Paspas (Kırmızı)

Vileda Saplı Paspas (Kırmızı)
Ürün Kodu: 20233

SATIŞ FİYATI:
26,90 KDV DAHİL
AD

Pratik ve işlevsel kullanımıyla öne çıkan Vileda saplı paspas, temizlik yapmayı oldukça basit bir hale getiriyor. Tasarım, 3d dizaynı sayesinde verimli ve detaylı bir iş çıkararak, yerleri mükemmel bir şekilde temizliyor. Üzerindeki kırmızı noktalar yardımıyla saç, tüy ve en küçük tozları bile kolaylıkla toplayarak suya bırakıyor.

Şeritleri; hem dayanıklı hem de emiciliği yüksek mikro delikli kumaş malzemeden yapılan Vileda paspas; mermer, parke ve seramik gibi çeşitli yüzeyler üzerinde kusursuz bir temizlik gerçekleştiriyor. Elips şeklinde tasarlanan başlığı ve ideal uzunluğuyla en zor ulaşılabilen köşeleri dahi etkili bir biçimde toz ve kirlerden arındırıyor. Kolayca çıkarılarak çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilen Vileda paspas ucu, sizi zahmetten kurtardığı gibi, uzun süre formunu koruyarak her temizlikte kusursuz bir performans sergiliyor. Ev düzeni ve züccaciye ürünleri arasında sıklıkla tercih edilen Vileda paspas, ergonomik dizaynı ile yatak altları, dolap ve koltuk arkaları gibi erişilmesi güç bölümlere ustalıkla yetişerek, temizlik yapmayı keyifli bir seremoniye dönüştürüyor.

Vileda paspas çeşitleri arasında profesyonelliğiyle dikkat çeken ürünü, çok daha kapsamlı bir temizleme işlemi için SuperMocio Temizlik Seti ile birlikte kullanabilirsiniz. Kullanışlı tasarımı ve üstün nitelikleriyle evinizin her alanında etkili bir temizlik yapmanızı mümkün kılan Vileda paspasa sahip olmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: