Vivet Sir Ağda Temizleme Yağı 125 ml

Vivet Sir Ağda Temizleme Yağı 125 ml
Ürün Kodu: 800113

SATIŞ FİYATI:
5,90 KDV DAHİL
AD
Vivet Sir Agda Temizleme Yagı 125 ml

Kişisel Bakım Ürünleri içinde en önemlilerinden olan Vivet Sir Ağda Temizleme Yağı, sir ağdanın bıraktığı kalıntıları temizlemek için birebir. Sir ağda ile epilasyon, istenmeyen tüyleri köklerinden alırken azalttığı için hanımlar ve hatta beyler tarafından tercih ediliyor.

Oldukça kullanışlı olan ürün çam ağacı reçinesinden üretilmektedir. Uygulandığı bölgelerde kalan ağda kalıntılarını geçirmek için sabun ya da benzeri ürünler ne yazık ki yeterli olmamaktadır. Çam ağacı reçinesinin herhangi bir yağ ile geçirilmesi de kimi zaman ciltte kızarıklık ve tahrişe yol açtığı için cilt uzmanları tarafından sir ağda yapılan bölgeye, sadece sir ağda temizleme yağı uygulanması önerilmektedir. Vivet markası tarafından üretilen sir ağda temizleme yağı hoş ve rahatlatıcı kokusu ve kolay kullanımı ile sir ağda uygulayanların beğenisine sunuluyor. Ürünün sürekli kullanımda tüyleri azaltması ve kullanımının kolay oluşunun yanı sıra, ciltten temizliği de ağda temizleme yağı ile hem çabuk hem de rahatça olacak.

Epilasyonu evinde ürün ile yapmayı tercih eden herkes için Vivet Sir Ağda Temizleme Yağı 125 ml. lik şişelerde, kişisel bakım reyonunda kadın ürünleri arasında.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: