Wasa Bar Bademli & Balkabaklı 35 g

Wasa Bar Bademli & Balkabaklı 35 g
Ürün Kodu: 457087

SATIŞ FİYATI:
3,10 KDV DAHİL
AD

Sağlıklı atıştırmalık besinler listesinin en özel ürünlerinden biri olan bademli ve balkabaklı gevrek, eşsiz tadıyla alışkanlık yaratıyor.

CarrefourSa reyonlarında sizlere sunulan Wasa Bar Bademli Balkabaklı atıştırmalık gevrek, bademin ve balkabağının nefis lezzetini birleştiriyor. Bademin içerisinde bulunan yararlı yağları ve vitaminleri, balkabağının besleyici özelliği ile buluşturan Wasa Bar, vazgeçemeyeceğiniz bir aperitifi size sunuyor.

Kahvaltılık krakerler reyonunda bulabileceğiniz bu vitamin, enerji ve lezzet deposu, evinizin, iş yerinizin, ikramlarınızın aranan en önemli atıştırmalık besini haline geliyor. Çantanızdan, arabanızdan, çocuğunuzun beslenme çantasından, çekmecenizden, spor çantasından eksik edemeyeceğiniz Wasa Bar Bademli ve Balkabaklı gevrek, lezzeti ile damağınızda unutamayacağınız bir tat bırakıyor. Bu unutulmaz tat vücudunuzun beslenme dengesini korumanıza da yardımcı oluyor. İhtiyaç duyduğunuz enerjiyi size pratik bir şekilde sağlayan bademli balkabaklı gevrek, besleyici ikramlarda bulunmanızı da sağlıyor. Sağlıklı yaşam için faydalı bir ürün olan Wasa Bar, çocuklarınızın gelişimi de için de önemli içeriğe sahip. Tam tahıllı sandviç deneyimi yaşatan Wasa Bar, formunu korumak ve sağlıklı beslenmek isteyen herkesin yanından ayırmayacağı bir aperitif ürün olarak beğeni kazanıyor.

457087
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: