Yayla Paket Margarin 250 g

Yayla Paket Margarin 250 g
Ürün Kodu: 336142

SATIŞ FİYATI:
1,75 KDV DAHİL
AD
Yayla Paket Margarin 250 g

Mutfakların vazgeçilmez lezzeti margarin, Yayla kalitesi ile CarrefourSA süt ve kahvaltılık ürünler reyonundan sofralarınıza sunuyor. Yayla Margarin, trans yağ ve kolestrol içermiyor; doğallığı ve lezzeti ile öne çıkıyor. “Mutlu Bir An” yaşatacak ürünler sunma amacıyla yola çıkan Yayla, yüksek kalitede ürünleri ile CarrefourSA mağazalarından damak tadınıza sunuluyor.

Yüzde 60 yağ içeren bu bitkisel margarin, içerisinde A ve D vitaminleri ile vücudumuz tarafından üretilemeyen en temel yağlardan Omega 3 ve 6 gibi doymamış yağ asitleri bulunduruyor. Vücudumuzun yapı taşlarını oluşturan protein ve kalsiyum gibi önemli mineraller içeriyor. Tamamen bitkisel kökenli yağlardan yapılması ve kolestrol içermemesi ile hem kendiniz hem de ailenizin beslenmesinde tercih edebileceğiniz en sağlıklı besin seçeneklerinden biri oluyor.

Hamur işleri hazırlamak, yemeklerinize güzel bir tat katmak için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, Türk mutfağının geleneksel tadı margarini, Yayla’nın tanıdık lezzeti ile sofralarınıza taşıyor. Sütle gelen doğal lezzeti ile Yayla Margarin kahvaltılarınızda da keyifle tüketebileceğiniz bir ürün olarak öne çıkıyor.

250 gramlık paketler halinde satılan Yayla Paket Margarin'i denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: