% 6 İndirim Yörsan Ev Tipi Bidon Yoğurt 2000 g

Yörsan Ev Tipi Bidon Yoğurt 2000 g
Ürün Kodu: 372072

ESKİ FİYAT:
7,95
SATIŞ FİYATI:
7,45 KDV DAHİL
AD
Yörsan Ev Tipi Bidon Yoğurt 2000 g

CarrefourSA reyonlarında Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar bölümünde yer alan Yörsan Ev Tipi Bidon Yoğurt, uzun ömürlü ve besleyici olma özellikleri ile ön plana çıkıyor. Ev tipi yoğurt, ana ve ara öğünlerde yemeklerinizin yanında iyi bir alternatif haline geliyor.

Kemik sağlığı açısından faydalı ve kalsiyum bakımından zengin yoğurdu, sade bir alternatif olarak kullanabileceğiniz gibi çeşitli baharatlarla zenginleştirerek sofranızı süsleyebilirsiniz. Yörsan yoğurdu nane ve kekik gibi baharat çeşitleriyle harmanlayarak haydari yapabilir ya da salatalık gibi sebzeler ile birleştirerek lezzetli bir cacık hazırlayabilirsiniz.

Alternatif yiyecek yapımının yanı sıra tereyağı ve çökelek gibi kahvaltınızı dolduracak besinleri yapabilmek için yoğurttan faydalanabilirsiniz. Kahvaltılarınızın yanı sıra aynı zamanda yemeklerinize de lezzetli aperatif olmak için CarrefourSA raflarında sizleri bekliyor.

Ayran çorbası veya yoğurt çorbası olarak adlandırılan ve içinde yoğun olarak yoğurt barındıran bu çorbanın yapımında da yoğurt kullanabilirsiniz. Yoğurt ile hazırlanan tüm meze ve yemekler, ev tipi bidon yoğurt ile çok daha lezzetli hale gelecek.

Siz de Yörsan ev tipi bidon yoğurdu hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: