Yörsan Geleneksel Tereyağ 500 g

Yörsan Geleneksel Tereyağ 500 g
Ürün Kodu: 161123

SATIŞ FİYATI:
17,75 KDV DAHİL
AD
Yörsan Geleneksel Tereyağ 500 g

Köy doğallığını masalarınıza taşıyan geleneksek tereyağ taze süt kokusuyla lezzetli anlar yaşamanızı sağlıyor. Yumuşak kıvamı sayesinde ister sabah kahvaltılarında ekmeklerinize sürebilir isterseniz de yemeklerinizde kullanabilirsiniz. İçerisinde katkı maddesi barındırmadığı için son derece doğaldır. Organik oluşu sayesinde gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Anadolu’nun toprağı ve suyuyla beslenen hayvanlar sayesinde sofralarınıza gelen tereyağ 500 gramlık olarak plastik ambalajlarında satışa sunulur. Kapalı kutusu ve iç ambalajı sayesinde açıldığında dahi buzdolabında uzun süre tazeliğini korur. İçerisinde yüzde 82 oranında süt yağı vardır. Yörsan Geleneksel Tereyağ organik beslenen hayvanların sütünden elde edilmiştir. Taze otlarla ve çimenlerle beslenen hayvanların yeminden üretilerek kahvaltı masalarınıza ulaşan besini sağlıkla yiyebilirsiniz.

Tereyağını her zaman CarrefourSA yağ reyonlarından satın alabilirsiniz. Diğer tereyağlar gibi krema kokusu içermediği için el yapımı tadını verir. Böylelikle mis kokusu sayesinde yemeklerinizin tadı da daha leziz olur. Özellikle pilavlarda veya makarna gibi yemeklerinizde kullanarak daha lezzetli sunumlar elde edebilirsiniz.

Üzerine süreceğiniz reçel, salça ve çikolatalarla renklendirerek çocuklarınızın daha çok sevmesini sağlamak da artık sizin elinizde. Ayrıca misafirleriniz için hazırlayacağınız pasta, kurabiye, börek ve kek gibi hamur işlerinizde de kullanarak mükemmel ikramlıklar yaratabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: