Yörsan Kase Yoğurt 200Gr

Yörsan Kase Yoğurt 200Gr
Ürün Kodu: 300523

SATIŞ FİYATI:
1,25 KDV DAHİL
AD
Yörsan Kase Yoğurt 200Gr 

Kültürümüzün, türk mutfağının önemli lezzetlerinden biri olan yoğurt, Yörsan uzmanlığı ile sofralarda. Yörsan Kase Yoğurt içerdiği besin değeri yüksek proteinler, vitamin, mineral ve yağlar ile günlük öğünler içerisinde önemli bir yer tutuyor. Sağlıklı beslenmede ve geleneksel lezzetler içerisinde önemli bir yeri olan Yörsan Kasa Yoğurt, yemeklerinizle birlikte tüketeceğiniz sağlıklı ve lezzetli bir seçimdir.

Yörsan tarafından farklı tüketici tercihlerini karşılamak üzere kaymaklı, kaymaksız, tam yağlı, yarım yağlı ve light çeşitleriyle ve farklı boyutlarda üretilen yoğurtları günlük öğünler içerisinde ailecek tüketebilirsiniz.

Vazgeçilmez lezzetlerine gönül rahatlığı ile sofralarımıza yer verebileceğimiz geleneksel lezzetleri ve profesyonel üretim süreci ile Yörsan CarrefourSA güvencesi ile raflarda yerini alıyor. Yörsan Kase Yoğurt ile yemeklerin yanında ve hamur işlerinde kaliteyi ve dayanılmaz lezzeti bir arada sevdiklerinize güvenle sunabilirsiniz.

200 gramlık paketler halinde yüksek teknoloji standartlarında üretilen ve CarrefourSA güvencesi ile satılan Yörsan Kase Yoğurt siparişlerini kolaylıkla verebilir, Yörsan lezzetlerine hızlıca sofralarınızda yer açabilirsiniz. Tadı damakta kalacak leziz ve sağlıklı ürün çeşitlerini tek tıkla sepetinize atabilir, hemen sipariş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: