Yörsan Kaymaklı Tava Yoğurdu 1000 g

Yörsan Kaymaklı Tava Yoğurdu 1000 g
Ürün Kodu: 275737

SATIŞ FİYATI:
5,95 KDV DAHİL
AD
Yörsan Kaymaklı Tava Yoğurdu 1000 g

Türk yemek kültürü denilince ilk akla gelen ürünler arasında yer alan yoğurt, CarrefourSA’nın kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar kategorisi altında bulabileceğiniz Yörsan’ın lezzetli tava yoğurdu ile size benzersiz bir formda sunuluyor.

En kaliteli sütlerin seçimi ve özenle işlenmesi ile üretilen, üzerini kaplayan enfes kaymak tabakası ile eşsiz bir lezzet kazanan Yörsan Kaymaklı Tava Yoğurdu, sizi geleneksel damak tadına uygun bir yoğurt seçeneği ile buluşturur. Pek çok sofrada sevilerek tüketilen tava yoğurdunu tüketici ile ilk buluşturan firma olan Yörsan ustalığı altında üretilen ürün, tadı ve kıvamı ile size gerçek yoğurt yemenin hazzını yaşatır.

Sofranızda yer alan etli yemeklerin yanı sıra makarna ve pilavlara eşlik eden, ıspanak, pazı gibi türlü sebze yemeklerinizi tatlandıran, mantıdan cacığa kadar hazırlayacağınız pek çok lezzet için doyumsuz bir ana malzeme sunan tava yoğurdunu ailecek afiyetle tüketeceksiniz. Sağlığa bilindik faydaları ile evinizden eksik olmayan yoğurdun bu en kaymaklı halini oldukça çok beğeneceksiniz.

Kaymaklı tava yoğurdu yemenin keyfine doyasıya varmak için 1 kilogramlık ambalajı ile evinize ulaşacak ürünü hemen sipariş ederek kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: