Yörsan Kaymaksız Yoğurt 1000 g

Yörsan Kaymaksız Yoğurt 1000 g
Ürün Kodu: 172907

SATIŞ FİYATI:
5,60 KDV DAHİL
AD
Yörsan Kaymaksız Yoğurt 1000 g

Beslenme kültürümüzün en önemi parçalarından biri olan yoğurt, Yörsan uzmanlığı ile sofralarımıza lezzet ve doğallık katıyor. Yoğurdu kaymaksız olarak tercih edenler için üretilen Yörsan Kaymaksız Yoğurt, içerdiği yüksek besin değerleri ile sağlıklı bir gıda alternatifi olarak öne çıkıyor. İçerdiği proteinler, yağlar, vitamin ve minareller ile beslenmeye önemli bir katkısı olan Yörsan yoğurt, tüm öğünlerde yemekler birlikte tüketebileceğiniz lezzetli bir ürün.

Yoğurdun üretiminde kullanılan doğal inek sütü, hijyenik koşullarda çiftliklerden toplandıktan sonra tazelliği kaybetmeden üretim tesislerine ulaştırılır. Süt, gerekli hijyen testlerine tabi tutulduktan sonra mikrobiyolojik analizlerden geçirilir. Tüm koşulların sağlanmasından sonra geçilen yoğurdun üretim aşaması, eğitimli ve deneyimli personel tarafından sürekli gözetim altında tutulur. El değmeden paketlenen kaymaksız yoğurt, en uygun koşullarda muhafaza edilerek sofralarınıza ulaştırılır.

Kullanıma hazır paketi ile pratik bir kullanım sunan Yörsan yoğurdu, sofralarımızın vazgeçilmezlerinden olan dolmalar, kızartmalar, zeytinyağlılar, ev ve sebze yemeklerinin yanında güvenle tüketebilirsiniz. Damak tadınıza göre sade olarak da tüketebileceğiniz yoğurt ile, çocuklarınız başta olmak üzere tüm aile bireyleri için sağlıklı gıda alternatfileri oluşturabilirsiniz.

1000 gramlık paketi ile CarrefourSA reyonlarında kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar bölümünden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Yörsan kaymaksız yoğurdu, dilerseniz hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: