Yörsan Pastörize Şişe Süt 1/2 (Depozitosuz)

Yörsan Pastörize Şişe Süt 1/2 (Depozitosuz)
Ürün Kodu: 145002

SATIŞ FİYATI:
2,60 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Yorsan Pastorize Sise Sut 1/2 (Depozitosuz)

Eğer siz de sütünüz günlük ve taze olsun isteyenlerdenseniz, Yörsan'ın pastorize günlük şişe sütü ideal bir lezzet olarak karşınıza çıkıyor.

CarrefourSA'nın günlük süt reyonunda satışa sunulan Yörsan Depozitosuz Pastorize Şişe Süt, pastorize sütün güveniliğini ve günlük sütün tazeliğini cam şişede birleştiriyor. 500 mililitrelik cam şişelerde sunulan Yörsan pastorize şişe süt sayesinde açtığınız şişeyi hemen bitirebiliyorsunuz. Sütünüz açıldıktan sonra ise buzdolabında beklediğinde tazeliğini kaybetmiyor. Üstelik depozitosuz cam şişeler sayesinde günlük sütünüzü sağlıklı bir şekilde muhafaza etmiş oluyorsunuz.

Her yaştan aile bireyinin güvenle tüketebileceği Yörsan pastorize şişe sütü hem tek başına içecek olarak hem de süt ile pişirilen yemeklerde kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza hazır tatlılar yerine evde yapacağınız hafif pastorize sütlü tatlılar ile daha sağlıklı alternatifler sunabilirsiniz. Okuldayken de sağlıklı içeçekler tüketmeleri için Yörsan şişe süt ile onlara çeşitli içecekler hazırlayabilirsiniz. Kış akşamlarında Yörsan pastörize süt ile sıcak kakao hazırlayarak tüm aile bireylerinin gönlünü fethedebilirsiniz.

Eğer siz de Yörsan pastorize şişe süt ile, cam şişede sağlıklı ve taze süt tüketmenin keyfini çıkarmak isterseniz, ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: